Hakkımızda

Adıyaman'da inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan Plus Otomotiv'in temelleri 27.08.2010 tarihinde Adıyaman Merkez'de oto yıkama ve oto bakım işleri yapılan bir ailenin şirketi olarak 35 metrekarelik bir ofiste atıldı.

2010 Yılında Otomotiv sektöründe otomobil hakkında herşey ile iş dünyasına Plus Otomotiv olarak girdik; kalitemiz ile fark yaratan Güneydoğu bölgesinde ilk ve tek firmayız.

2013 yılında 2. ofisimiz olan Adıyaman/Kahta'da Plus 2 Otomotiv olarak kurduk. Ofislerimiz kalitesi, gösterişi ve güvenirlikleri ile otomotiv firmamımızın temel taşlarını oluşturmuştur.

Plus Otomotiv olarak 10 yılda onlarca, binlerce kişiyi sıfır araç sahibi yaptık ve bugüne kadar 3574 adet 2. el araç satın aldık. Alanında profesyonel kadromuz ve istikrarlı yükselişimiz ile Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde ki tek firmayız!

VİZYONUMUZ: 
Otomotiv sektöründe, eksikliği hissedilen yenilikleri profosyonel kadromuz ile birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda aksiyon planları geliştirerek hizmet veren marka olmak.


MİSYONUMUZ:
Plus Otomotiv; Yeniliklere ve müşteri odaklı amaçlar üzerinde çalışan, sektörünü tam manasıyla tanıyan, müşteri memnuniyetini iyi anlayan ve buna yönelik çalışmalarını özgeçmişi sağlam kadrosu ile en üst düzeylerde tatmini hedefleyen, yaratıcı düşünceye sahip ve bu doğrultuda mantığı ve teknolojiyi iyi kullanan bir yapısıyla  tüm otomobil sektöründeki en iyi farkı yaratabilmeyi hedefleyen firmadır.