Neden İkinci El Otomobil Almalıyım?

Neden İkinci El Otomobil Almalıyım?

 

İş, gezi ya da farklı amaçlar doğrultusunda araç almak herkesin hayalidir. Çeşitli markalar tarafından satışa sunulan otomotiv fiyatları, günümüzde sıfır ya da ikinci el olarak farklı ücretlerde görülüyor. Yeni araç almak için sıfır mı yoksa ikinci el mi olması gerektiğini bilmeyen kişiler için plus otomotiv hizmet sunuyor. Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe faaliyet gösteren kadromuz, en uygun araçların satışını gerçekleştirmektedir. Sıfır mı yoksa ikinci el mi diye düşünenlerdenseniz bu yazımızdan detaylı ipuçlarını alabilirsiniz.
İkinci El Otomobil Almanın Avantajları
Adıyaman merkezli hizmetler sunan kadromuz, Türkiye genelinde binlerce müşterisini araç sahibi yapmayı başarmış ve hizmetlerini güvence ile sürdürmektedir. Uygun fiyata sağlam ikinci el almak için bulabilecek olduğunuz avantajlar şu şekildedir:
● Sıfırına yüksek fiyat vermek yerine ikinci el ve sağlam araç satın alarak, daha konforlu araç sahibi olmak mümkündür. Bu sayede maddi açıdan tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca araçların kalitesi yüksek olduğundan dolayı mağduriyet yaşamanız mümkün değildir.
● Sıfır aracı değiştirmek istediğinizde ikinci el olarak daha ucuza satmanız gerekir. Sıfır yerine 2. el araç alarak 2-3 yıl sonra satın aldığınız fiyatın üzerine aracınızı satabilir ve kâr edebilirsiniz.
● İkinci el aracın bakımı için gerekli olan yedek parçalar, sıfır araçlara göre daha ucuzdur.
● İkinci el otomotiv alımı için firmamız üzerinden gerekli pazarlığı yapabilir ve bütçenize katkı sunabilirsiniz.
İkinci El Araç Sigorta Fiyatları Yüksek Mi?
Eski yıllarda sıfır araç arayan kişiler, genel olarak ikinci el araç sigortası fiyatlarının, sıfır araç sigortasından fazla olması nedeni ile tercihlerini yapmaktaydı. Ancak yeni düzenleme ile birlikte ikinci el araç sigorta fiyatları, sıfır araç sigortası ile aynı hale getirildi. Bu sayede her türlü teknik desteğin yer almış olduğu adiyaman 2. el araba firmamız üzerinden uygun fiyatlı araçları seçebilirsiniz.