Güven Ve Memnuniyet Tek Noktada!

Güven Ve Memnuniyet Tek Noktada!

 

Araç bakımı ve temizliği dışında araç konusunda pek çok alanda donanımlı bir firma güven verir. Kapsamlı hizmet anlayışları sayesinde firmadan araç satın almak, araç bakımı yaptırmak, araç temizliği hizmetinden faydalanmak gibi pek çok hizmete ulaşmak mümkündür. Tüm bu işlemleri tek bir noktada birleştiren Plus Otomotiv müşterilerinin zaman kaybetmesinin önüne geçer. Plus Otomotivden yararlanılabilecek alanlar şu şekilde sıralanabilir.

Araç Takasları

Aracını sıfır araç ya da ikinci el farklı bir araç ile değiştirmek isteyenlerin Adıyaman ya da çevresinde bulabileceği en güvenilir noktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile çıktıkları bu yolda aracın tam değerine göre hesaplamalar yaparak herkesin durumdan memnun olması sağlanır. 

Sıfır ya da İkinci El Araç Alım Satımı

Takas dışında aracını satmak ya da yeni araç almak isteyen kişilerin ilk uğradıkları nokta 
Plus oto Adiyaman ve çevresinden pek çok ziyaretçi, ağırlanarak memnun bir şekilde uğurlanır. Firma 10 yılı aşkın bir süredir bu sektörde olduğu için zaten yerleşik güven sorunu yaşamayan pek çok müşterisi vardır. Bunun yanında referansların yönlendirmeleri ile yeterince geniş araç kitlesi ile istenilen aracı bulmak oldukça kolaydır. Üstelik aracını satmak isteyenler için değer kaybı yaşamadan satış işlemini gerçekleştirmesi mümkündür.  Plus oto bu anlamda müşterisinin gönül rahatlığını bile önemseyecek nahif yapısı ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

Araç Bakımları, Araç Temizliği

Araçların arızalanması ya da rutin bakım ve kontrollerinin yapılması Plus Oto güvencesi ve deneyimi ile birleşerek kusursuz hale gelir. Tekerlekler, motor, cam ve kapılar ve kaportanın yanı sıra iç aksamda oluşan sorunlar da hızlı ve dikkatli eller tarafından tamir edilir. Aracın temizliği ve yıkanması gibi işlemler de yapılarak müşterilerin memnun bir şekilde uğurlanması sağlanır.