Araç Bakımları Nasıl Yapılmalıdır?

İkinci el veya Sıfır araçlarınızla iletişiminiz ve alacağınız performans araca verdiğiniz değer ve önemle bağlantılı, aracınızın bakımlarını eksiksiz ve tam yaptırırsanız aracınızdan yüksek performans alırsınız ve uzun yıllar sıkıntı yaşamazsınız.

Adıyaman plus otomotiv olarak araç alımında ve müşterilerimize araç satışların da araçların her türlü bakımını yapıyoruz, araç bakımını yetkili servislerimiz de yaptırıp araçların güvenlik ve elektronik kontrollerini de yaptırmaktayız,

Yetkili servis bakımları her zaman daha iyi çünkü biz müşterilerimize sattığımız her aracın arkasındayız en ufak sorun da arıza kaydı veya bakımdan kaynaklı problem olsa bile yetkili servisimiz aracınızı anında servise alarak size servis sürecin de kullanabileceğiniz bir araç veriyor.

Araçlara göre bakım da değişmektedir örneğin dizel bir aracın bakımı ile benzinli bir aracın bakımı aynı değildir, benzinli araçların periyodik bakımları 15 bin km geldiğinde yapılmaktayken dizel araçların bakımları 10 bin km geldiğinde yapılmaktadır.

Bakımlarda öncelik Motor bakımına öncelik vermeniz gerekmektedir, Plus otomotiv olarak araçlarımıza her yaz ve her kış başı olmak üzere yılda iki kere motor bakımı yaptırmaktayız tavsiyemiz bu yönde müşterilerimize bunun dışında aracın yağ filtrelerini, polen filtrelerini, hava filtrelerini kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

Adıyaman plus otomotivden alacağınız otomobillerin motor yağları, antifirizleri her zaman eksiksizdir. Araçlarımızın her daim ustalarımız tarafından kontrol ediliyor ve eksik noktaları gideriliyor.

Otomobiller de bir önemli nokta da şudur rot balans ayarları, Rot balans ayarları birbirinden farklı ayarlar olarak biliniyor aracın gidişi ve sarsıntılarından arındırmak için bu ayarları eksiksiz yerine getirmeniz gerekmekte.

Plus otomotiv yetkili servislerimiz her türlü bakım ve servis ihtiyaçlarınız da her zaman yanınız da

Plus otomotiv bünyesindeki bütün araçların bakımları zamanında ve periyoduk zamanlar aksamadan yapılmaktadır, Bütün araçlarımızın 10 bin Km bakımları zamanında yapılmıştır.